28 Ekim 2013 Pazartesi

En büyük bayramımız kutlu olsun !!Çocukluğumda 29 Ekim sabahları yaşadığım heyecanı, coşkuyu çok iyi hatırlıyorum.. Cumhuriyet Meydanı' na gidip töreni izlemek için can atardım, tören boyu da pür dikkat izlerdim olan biten her şeyi.. Okulda okunan şiirleri de aynı heyecanla dinlerdim, eğer şiir okuyacaksam ya da başka bir şey yapacaksam törenlerde nasıl önemser nasıl titizlenirdim.. Ne kadar güzeldi her şey, ne kadar güzeldi öğretmenlerimizin bizlere cumhuriyeti sevdirmeleri, törenler, heyecanlar.. Bence hepsi çok anlamlıydı.. Annem ve babam beni nasıl yetiştirdilerse, öğretmenlerim cumhuriyet ve Atatürk sevgime nasıl sevgi kattılarsa benim çocuğum da  bunları bilip, bu mutluluğu bu coşkuyu yaşayacak ve cumhuriyetin kazanımlarını ve kıymetini bilecek !! 90 yıl önceki şartları düşünüp ona göre değerlendirmek lazım bazı şeyleri ve ileri gitmek için çalışmak lazım geriye değil! Ben aydınlık yarınlarımız olacağına çok eminim.. Herkesi yarın bu coşkuyu yaşamaya, cumhuriyetimize sahip çıkmaya davet ediyorum..

Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun!


Sevgiler...


23 Ekim 2013 Çarşamba

Eskişehir gezimize küçük bir giriş :)

Herkese merhabalar,
Uzuun bayram tatilinde gezmekten, ardından da işe güce alışma süreci derken bir türlü yazma fırsatı bulamadım. Bayramda yaptığımız iki günlük Eskişehir gezimizin fotoğraflarını paylaşmak istiyorum sizlerle aslında ama bir türlü fırsat bulup düzenleyemedim. O yüzdeen birkaç fotoğrafla Eskişehir'den sizlere merhaba diyip kaçıyorum şimdilik, en kısa zamanda bu güzel şehirde çektiğim fotoğrafların hepsini yayınlayacağım söz :)

4 Ekim 2013 Cuma

Siyah & Beyaz

Renklere olan ilgim ve sevgim malum ama pinterestteki bu görsellere bakarken siyah ve beyazın uyumuna, sadeliğine ve doğal tonlarla bütünleşmesine hayran olmadan yapamıyorum.. Görsellerin çoğu aynı eve ait ama aralarda uyumlu olduğunu düşündüğüm, başka yerlerden bulup sıkıştırdıklarım da var ;)

Siyah beyaz bi ev gezmek isterseniz, buyrun sizi şöyle alayım...

1 Ekim 2013 Salı

☂raiNy winDow☂

Madem yağmurlu ve kapalı gerçek bir sonbahar günü yaşıyoruz, o zaman sonbaharı özlediğimizi fark etmişken yağmurlu ve romantik bu fotoğraflara bakıp hayal kurabiliriz..