28 Haziran 2013 Cuma

♥ Minnak bebek hediyeleri ♥

Biz kuzenlerimle güzel olan her şeye minnak diyoruz. Evet biraz saçma geliyor kulağa ama kendi aramızda kullanıyoruz sadece :) Bebekler de en güzel, en değerli varlıklarımız olduğu için onlar tabii kiiii en minnak şeyler oluyorlar bu durumda.
İnsan mis gibi kokan o masum varlıkların bembeyaz yumuşacık tenlerine dokunmaya bile kıyamıyor, ama öpüp mıncıklamamak için de kendini zor tutuyor :)

Bu aralar çevremde o kadar çok hamile ve bebek var ki haliyle sık sık bebişler için hediye almam gerekiyor :) Canım kuzenim de hamile olduğu  için oldukça heyecanlıyız ve yarın sabah minnakımızın cinsiyetini öğrenmek için de sabırsızlanıyoruz ^^

Onun için hayal ettiğimiz baby shower partisinin ("Bebeğimizi bekliyoruz partisi" gibi bi şey de denebilir bence) şimdiden her ayrıntısını planlamaya başladık bile. Umarım her şey yolunda gider, bebişimiz sağlıklı sağlıklı büyürken biz de tam istediğimiz gibi bir parti yaparız ve ben fotoğraflarını sizlerle paylaşırım..Biz kendimiz daha küçüktük, oyun oynardık, annelerimizle günlere giderdik, ağaçlara çıkardık, piknik yapardık ne ara büyüdük de içimizden birinin minik bi bebeği olması bu kadar yaklaştı ve biz onun için partiler planlar olduk...

Geçtiğimiz günlerde Minnaklar için hediye bakarken Chakra ve English Home'da görüp beğendiğim bebek ürünlerini sizlere göstermek istedim..

Bu şirin baykuşlar English Home'dan


Chakra'nın renklerine gerçekten bayılıyorum..Bakar mısınız şunun tatlılığınaa..Bunlar da yine English Home, ayrı parçalardan kendiniz takım yapabiliyorsunuz..


Maviler de minik yakışıklılar için gelsin :)
 ★  ★

Minnakımızın cinsiyeti belli olsun hemen gidip ona da bunlardan alalııım ^^ 
...............................................................................2 yorum:

  1. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ve darısı ileride senin başına :)

    YanıtlaSil